Městská zahrada

Pozor, tento článek byl uživateli nahlášen pro nevhodný obsah! Obsah bude v nejbližší době přezkoumán redakcí.

Zkusím reagovat na článek, který jsem si dnes přečetl v novinách 5+2 o pohozených stříkačkách v Městské zahradě.

Dosti mě zarazila reakce „pánů zákona PČR“ cituji.....žádný podnět k nám nepřišel, zatím jsem ani neslyšel, že by se tam měli nějací feťáci scházet. Až to tak bude, zakročíme. Ale pánové, až to tak bude, tak už bude pozdě!!!!!

Další velmi vtipná věta – Beztak si myslím, že pohozené stříkačky by měli řešit spíše obvoďáci !!!!?????? Autor této věty má zřejmě plán, že by si praktičtí lékaři odpoledne vzali tašku, nebo nějaký kbelík a obcházeli by město a sbírali infekční odpad ( pohozené stříkačky). Občasná návštěva městské zahrady PČR kolem poledních hodin by také neuškodila, neboť chování naší mládeže o hodinách volna v zahradě je někdy k neuvěření…cca od 11.00 hod do 13.00 hod.

Zkuste nějak reagovat.....­...........dě­kuji

Odkaz na zmíněný článek zde (pozn. redakce): http://pelhrimov.5plus2.cz/…na-strikacky

foto: Jáňa Kociánová, zdroj: facebook

Zajímají Vás i ostatní články z dění v Pelhřimově? Přidejte si pejr.info na Facebook. Zaujal Vás tento článek? Budeme rádi, pokud ho doporučíte i ostatním.

  • Foto: Jáňa Kociánová, zdroj: facebook

Redakce jména autorů nezveřejňuje (proč?).

Diskuze

  • Svatka Obyvatelé našeho jinak krásného města vůbec netuší, kolik je v Pelhřimově feťáků a to i mladších 15ti let !!! A orgány k tomu určené, což rozhodně nejsou obvoďáci (!!!), zřejmě dělají, že to nevědí. Jinak si to nedokážu vysvětlit, protože čísla na Vysočině a zejména v Pelhřimově jsou alarmující a rozhodně neklesají. Spíš naopak. A místa, kde spolehlivě najdete feťácké potřeby? Nejen zmiňovaná "Děkanka", ale i třeba park u autobusáku.
    2013-12-12 17:15:40nahlášeno · smazat
  • Svatka Obrázek s jehlou je vcelku výstižný, ale jehlu po použití v taklhle "bezpečném" stavu nikdy nenajdete. Feťáci už se neobtěžují nasadit zpátky oranžový kryt!!! Šlehnou si a odhodí!
    2013-12-13 13:29:51nahlášeno · smazat