Letní tábor: Na divokém západě

Staň se i Ty součástí našeho kmene a zažij s námi nesčetně dobrodružných situací, zážitků a her.

Prožij pár dní tak, jak je staletí prožívali naši američtí předci ve stanu a teepee. Získej oheň, zbraně, dovednosti, zkušenosti a pomoz ubránit území před bílými tvářemi. Pokud se Ti to podaří, náčelník kmene nebývá nic dlužen, odměna Tě nemine!

Letní dětský tábor Spolku cidlina je pořádaný vedoucími s dlouholetými zkušenostmi nejen z táborové oblasti. Snažíme se o odlišný přístup a co nejlepší řešení pro Vaše děti. Spousta aktivních her, produktivní zábavy, získaných znalostí a dovedností, první pomoc a v neposlední řadě práce v kolektivu. To vše Vás čeká a nemine.

Tábor je určen všem mladým lidem ve věkovém vymezení 9–15 let, kteří v létě nechtějí pouze sedět doma u počítačů, ale rádi by prožili dobrodružství s novými kamarády, dozvěděli se spoustu zajímavých věcí a naučili se základy první pomoci.

Letní tábor se uskuteční 12. – 21.7.2015 na Sluneční pasece, poblíž Proseče pod Křemešníkem. Starat se o Vás a předávat Vám své zkušenosti, budou členové Spolku cidlina, zdravotníci zotavovacích akcí, vedoucí dětského kolektivu, hlavní vedoucí dětských táborů a množí další.

Více informací na oficiálním webu.

Spolek cidlina

Jsme skupina psychicky mladých lidí ve věku fyzicky neomezeném, jejímž hlavním cílem je snaha bavit sami sebe a v neposlední řadě bavit všechny ostatní. Za tímto účelem pořádáme mimojiné různé víkendové akce se zaměřením čistě na hry a hraní si, nebo na víkendovky s cílem zdokonalení našich schopností v první pomoci, kroužky, tábory apod.

Tím se dostáváme na náš společensky zřejmě nejdůležitější úkol. Zlepšujeme naše schopnosti poskytování první pomoci a učíme to i druhé, protože znalost PP by měla být zcela jasná každému v kterékoliv situaci, v kterýkoliv čas a na kterémkoliv místě. Každému se může stát, že se dostane do nezávidění hodné situace a bude muset PP poskytnout. Není nic jednoduššího, než mít snahu se jí naučit.

Zajímají Vás i ostatní články z dění v Pelhřimově? Přidejte si pejr.info na Facebook. Zaujal Vás tento článek? Budeme rádi, pokud ho doporučíte i ostatním.

Redakce jména autorů nezveřejňuje (proč?).

Diskuze