Křovíčko, křoví, kdo v tobě přebývá?

Pozor, tento článek byl uživateli nahlášen pro nevhodný obsah! Obsah bude v nejbližší době přezkoumán redakcí.

Bezdomovci, kteří mně začínají vadit.

Již asi měsíc chodím okolo partičky, která se zabydlela v křoví u Sportovního areálu (naproti Sk8 parku). Nikdy mi kempování tohoto typu moc nevadilo a když nikomu nevadí, proč by si tam nemohli pár dní pobýt. Přes den zbalí svých „pár švestek“ do úhledného kokonu a vyrazí někam na žebrotu nebo na krabicáka. Navečer se vrátí (i s krabicáky), rozbalí ležení a vegetují. Kromě trochu toho alkáče čistou hlavu a letní pohodu jsem jim někdy až záviděl.

Pak jsem si všiml, že přes den posedávají věšinou u Penny marketu a nebo na schodech podchodu. A tady to začíná…

V neděli jsem při přecházení silnice použil docela čerstvě opravený podchod (jak taky jinak) a v tu chvíli partička rychle ztratila mé sympatie. Jsem, myslím, dost otrlý, ale smrad a to, jak vypadá nyní podchod mě dost rozhodilo. „Nakakáno“, „načůráno“, bordel, hnus, puch… Kdyby ti dementi alespoň močili rovnou do kanálu, ale oni to musí pustit na zeď až na druhé straně, aby TO stékalo celým podchodem samospádem až na druhou stranu. A „kakinkat“ by si mohli taky někde u toho svého ležení!

Takže jim tímto vyhlašuji válku a mohli bychom jim tam v noci, do toho jejich tábora, alespoň vylít kýbl močky…

Zajímají Vás i ostatní články z dění v Pelhřimově? Přidejte si pejr.info na Facebook. Zaujal Vás tento článek? Budeme rádi, pokud ho doporučíte i ostatním.

Redakce jména autorů nezveřejňuje (proč?).

Diskuze