Děkanská zahrada - krásné posezení s lavičkami v centru měst

Pojednání o děkanské zahradě u nás ve městě

Tímto bych chtěl městu poděkovat o starost o krásnou děkanskou zahradu, do které vždy velmi rád zavítám a posedím na lavičce. Současně bych chtěl do této krásné zahrady pozvat i ostatní obyvatele města našeho, tak i měst okolních. Naše děkanská zahrada nacházející se kousek za kostelem svatého Bartoloměje je opravdu krásnou oázou uprostřed města, kde mohou vyrazit jak důchodci, tak mladé páry, případně maminky s malými dětmi, pro které jsou k dispozici prolézačky a travnaté plochy na piknik. Přál bych si, aby zahradu využívalo pro piknikování více lidí tak, jak jsem to viděl třeba uprostřed Olomouce, ze které pochází má žena, takže tam čas od času jezdíváme.

Co v Děkanské zahradě najdete?

Mým oblíbeným místem jsou travnaté plochy se stínem vzrostlých stromů a dále pak voliéry s papoušky, na které se nikdy nezapomenu zajít podívat. Je bezvadné, že jsou takto volně k dispozici a může je vidět kdokoliv kdykoliv. Včetně nás seniorů i malých dětí. Malou připomínku mám k lavičkám, které mohl být dle mého názoru zvoleny lépe- jsou poměrně nepohodlné. Nicméně věřím, že s tím město časem něco udělá a zahrada už pak za mě snad nebude mít jedinou chybu.

Zajímají Vás i ostatní články z dění v Pelhřimově? Přidejte si pejr.info na Facebook. Zaujal Vás tento článek? Budeme rádi, pokud ho doporučíte i ostatním.

Redakce jména autorů nezveřejňuje (proč?).

Nahlásit nevhodný obsah

Autor článku zde diskuzi nepovolil.