Bezpečnost v Sauna Music Baru

Bezpečnost hudebního klubu Sauna Music Bar jsme zde již probírali dříve, nicméně vzhledem k velkému množství přečtení, sdílení a komentářů jsme se celou situaci rozhodli prodiskutovat přímo s majiteli klubu Ondřejem Kampem a Milanem Jirků.

Připomeňme si, co se řešilo: Klubu bylo vyčítáno zamykání hlavních vchodových dveří během víkendových diskoték a tedy nemožnost utéci v případě odpálení pyrotechniky některým z hostů či v případě požáru.

Podobné situace nejsou ničím výjimečným ve světě, v České republice a dokonce i v Pelhřimově. Již dříve došlo k vhození patrony se slzným plynem mezi účastníky koncertu v jednom z místních hudebních klubů (nejednalo se o Sauna Music Bar).

Ze strany majitelů jsme byli ujištěni, že chápou závažnost vzniku podobné situace a že klub má dostatečný počet hasicích přístrojů, únikový východ a je řádně zkolaudován pro pořádání diskoték a nedochází k překročení kapacity klubu.

Majitelé zároveň přislíbili, že vyjdou vstříc všem, kterým se současná situaci nelíbí a na vchodové dveře umístili mechanismus, díky kterému bude možné zevnitř otevřít zamčené dveře. Díky tomuto by se mělo zabránit problémům v případě nečekané situace.

Dále budou instruovat „vyhazovače“, aby alespoň jeden byl stále přítomen v blízkosti vchodových dveří a mohl tak všechny odchozí pouštět co nejdříve ven.

Věříme tak, že bezpečnosti bude učiněno za dost a Sauna Music Bar bude jedním z nejbezpečnějších klubů v Pelhřimově.

Navštivte některou za akcí pořádaných v klubu.

Zajímají Vás i ostatní články z dění v Pelhřimově? Přidejte si pejr.info na Facebook. Zaujal Vás tento článek? Budeme rádi, pokud ho doporučíte i ostatním.

  • Sauna Music Bar

Redakce jména autorů nezveřejňuje (proč?).

Diskuze

  • Radek Ahoj všichni.Zkuste se prosím zamyslet nad tím zda by se nedala zvíšit kapacita klubu?Co třeba stavební úprava?
    2013-03-19 18:51:03nahlášeno · smazat