A na náměstí přistála krabice!

Pozor, tento článek byl uživateli nahlášen pro nevhodný obsah! Obsah bude v nejbližší době přezkoumán redakcí.

Fotografie turistů budou obohaceny o novou „dominantu“ historického pelhřimovského náměstí.

Na náměstí vyrostl nový stánek – nabízet nebude upomínkové předměty, ale pečivo. Stánek patří jedné z pelhřimovských pekáren jako náhrada za rekonstruovaný obchod.

„Mě nějak do historického centra svým vzhledem nezapadá,“ uvedlo shodně několik tazatelů. Proto se ptáme: Mělo Město Pelhřimov povolit umístění takovéhoto stánku v historickém centru? Pokud Vy budete rekonstruovat svůj krámem nebo firmu, povolí to i Vám?

Stánky na Masarykově náměstí nejsou nic nového, ostatně stejná firma zde měla měla stánek i v zimě. Že o tom nevíte? Nedivte se – stál tam sice delší dobu, ale otevřen byl jen párkrát.

Naopak oblíbený stánek s občerstvením „U Stromečku“ zná téměř každý a dle našeho názoru na náměstí zapadá. Během prosince jej pravidelně provozuje místní podnikatel Jindřich Štěrba. Společně se stánkem pořádá také kulturní akce navázané na svátky vánoční.

Jak Vám nový stánek zapadá do historického centra? Souhlasíte s ním? Povolili byste stánky i ostatním podnikatelům?

Zajímají Vás i ostatní články z dění v Pelhřimově? Přidejte si pejr.info na Facebook. Zaujal Vás tento článek? Budeme rádi, pokud ho doporučíte i ostatním.

Redakce jména autorů nezveřejňuje (proč?).

Diskuze