Komunikujte! A vyjádřete svůj názor!

Vyměňujte si zkušenosti s ostatními Pelhřimáky. Hodnoťte, diskutujte, navrhujte, postěžujte si. Řekněte co vám vadí, co vám chybí.

Pejr.info je jediný nezávislý web v Pelhřimově, kde můžete anonymně a bez obav sdělit své názory Městu a ostatním. Napište článek!

Nejnovější články

 • Pachatel poškodil vozidloPachatel poškodil vozidlo

  Pelhřimovští policisté pátrají po dosud neznámém pachateli, který poškodil lak osobního automobilu.

 • Rákosníčkovo hřiště nakonec nebudeRákosníčkovo hřiště nakonec nebude

  1.4.2018 Starosta města rekordů se rozhodl darovat dětské hřiště Humpolci. Se zabavením dětí má jiné plány.

 • Odcizený pracovní stroj kriminalisté vypátraliOdcizený pracovní stroj kriminalisté vypátrali

  Pelhřimovští kriminalisté objasnili případ krádeže samojízdného pracovního stroje, jehož hodnota převyšuje částku půl milionu korun.

 • Vyhrožoval přítelkyni, a tak byl zajištěnVyhrožoval přítelkyni, a tak byl zajištěn

  V pondělí 19. března okolo jedenácté hodiny dopoledne vyjížděli policisté z obvodního oddělení Kamenice nad Lipou do obce Počátky, kde měl devětačtyřicetiletý muž opakovaně vyhrožovat své přítelkyni.

 • Pachatel posprejoval fasádu bytového domuPachatel posprejoval fasádu bytového domu

  Policisté z obvodního oddělení v Kamenici nad Lipou pátrají po dosud neznámém pachateli, který posprejoval fasádu bytového domu.

 • Muž nadýchal téměř pět promileMuž nadýchal téměř pět promile

  Policisté integrovaného operačního střediska přijali ve čtvrtek 1. března krátce před jednou hodinou odpoledne oznámení o muži, kterého našla jeho známá ležet bezvládně v domě v obci na Humpolecku.

 • Objasněnost kriminality přesáhla 60 %Objasněnost kriminality přesáhla 60 %

  V roce 2017 došlo na Pelhřimovsku k celkem 931 trestným činům a z tohoto počtu se policistům podařilo objasnit 560 skutků. Celková objasněnost tedy dosáhla 60,15%.

 • Co vše patří do výkonu pracovních povinností?Co vše patří do výkonu pracovních povinností?

  Zaměstnanec musí řádně a svědomitě plnit uložené pracovní povinnosti. Zatímco ale teorie je prostá, praxe bývá složitější. Plnění pracovních povinností se ale také může podobat příjemnému pobytu na lyžích.

 • Muž nalezl ruční granátMuž nalezl ruční granát

  Policisté integrovaného operačního střediska přijali v úterý 30. ledna kolem osmé hodiny ráno na linku tísňového volání oznámení o nálezu předmětu připomínajícího munici.

 • Monitorování zaměstnanců na pracovištiMonitorování zaměstnanců na pracovišti

  Každý zaměstnanec se jistě v průběhu profesního života setkal s tím, že byl ze strany zaměstnavatele monitorován. Má na takové jednání zaměstnavatel právo? Kam až může v monitorování zaměstnanců zajít a jaké může použít prostředky?

Všechna témata