Komunikujte! A vyjádřete svůj názor!

Vyměňujte si zkušenosti s ostatními Pelhřimáky. Hodnoťte, diskutujte, navrhujte, postěžujte si. Řekněte co vám vadí, co vám chybí.

Pejr.info je jediný nezávislý web v Pelhřimově, kde můžete anonymně a bez obav sdělit své názory Městu a ostatním. Napište článek!

Nejnovější články

 • Lákal na falešné pracovní nabídky a podvedl tak stovky lidíLákal na falešné pracovní nabídky a podvedl tak stovky lidí

  Pelhřimovští kriminalisté ukončili náročné prověřování případu rozsáhlých podvodů, jehož výsledkem je zahájení trestního stíhání dvaatřicetiletého muže.

 • Chodce srazilo nákladní vozidloChodce srazilo nákladní vozidlo

  Pelhřimovští dopravní policisté byli vysláni ve středu 25. července kolem půl šesté hodiny odpolední cestou operačního důstojníka k dopravní nehodě, která se stala na místní komunikaci ulice Okružní v Humpolci.

 • Kriminalita na PelhřimovskuKriminalita na Pelhřimovsku

  V prvním pololetí letošního roku došlo na Pelhřimovsku k výraznému poklesu kriminality, a to o 73 trestných činů. Celkem zde došlo k 430 trestným činům a z tohoto počtu se policistům podařilo objasnit 221 skutků.

 • Zloděj se vloupal do auta a ukradl rybářského náčiníZloděj se vloupal do auta a ukradl rybářského náčiní

  Pelhřimovští policisté prověřují případ vloupání do osobního automobilu, při kterém pachatel odcizil rybářské náčiní

 • Minigolf otevřenMinigolf otevřen

  Hřiště pro Adventure MInigolf je součástí areálu Beachwell v Pelhřimově.

 • Ukradl 400 litrů nafty ze zaparkovaných vozidelUkradl 400 litrů nafty ze zaparkovaných vozidel

  Humpolečtí policisté pátrají po dosud neznámém pachateli, který odcizil naftu ze zaparkovaných vozidel v katastrálním území obce Jiřice.

 • Opilý muž se dobýval do bytuOpilý muž se dobýval do bytu

  Policisté integrovaného operačního střediska přijali ve čtvrtek 24. května kolem půl deváté večer na linku tísňového volání oznámení o muži, který se dobýval do jednoho bytu v obci Červená Řečice, kde bydlí jeho známá.

 • Zloděj ukradl manželskou postelZloděj ukradl manželskou postel

  Pacovští policisté prověřují případ vloupání do rodinného domu, ke kterému došlo v době od druhé hodiny odpoledne pondělí 7. května do podvečerních hodin středy 9. května v obci Obrataň.

 • Na Vysočině vzplanou čarodějniceNa Vysočině vzplanou čarodějnice

  Poslední dubnový den se tradičně nese ve znamení pálení čarodějnic, a to i na Vysočině.

 • Pachatel odcizil okrasné rostlinyPachatel odcizil okrasné rostliny

  Pelhřimovští policisté prověřují případ krádeže okrasných rostlin, keřů a dřevin různých druhů, ke kterému došlo v obci Putimov.

Všechna témata