Komunikujte! A vyjádřete svůj názor!

Vyměňujte si zkušenosti s ostatními Pelhřimáky. Hodnoťte, diskutujte, navrhujte, postěžujte si. Řekněte co vám vadí, co vám chybí.

Pejr.info je jediný nezávislý web v Pelhřimově, kde můžete anonymně a bez obav sdělit své názory Městu a ostatním. Napište článek!

Nejnovější články

 • Muž týral svoji družkuMuž týral svoji družku

  Pelhřimovští kriminalisté zahájili trestní stíhání devětatřicetiletého muže, který je obviněn ze zločinu týrání osoby žijící ve společném obydlí a dalších dvou trestných činů.

 • Muže podezřelého z krádeže policisté zadrželiMuže podezřelého z krádeže policisté zadrželi

  Policisté z obvodního oddělení v Pelhřimově sdělili dvacetiletému muži cizí státní příslušnosti podezření ze spáchání dvou trestných činů. Muž je podezřelý z toho, že v podniku odcizil pánskou tašku s finanční hotovostí a platební kartou.

 • Dívka byla přistižena při krádežiDívka byla přistižena při krádeži

  Pelhřimovští kriminalisté sdělili sedmnáctileté dívce cizí státní příslušnosti podezření ze spáchání provinění. Žena je podezřelá z krádeže peněženky, kterou měla její majitelka v kabelce zavěšené na rameni.

 • Opilý muž poškodil zrcátko vozidlaOpilý muž poškodil zrcátko vozidla

  Policisté integrovaného operačního střediska přijali ve středu 5. září krátce před půl desátou večer na linku tísňového volání oznámení o muži, který na ulici Tylova v Pelhřimově poškozoval zaparkované vozidlo.

 • Lákal na falešné pracovní nabídky a podvedl tak stovky lidíLákal na falešné pracovní nabídky a podvedl tak stovky lidí

  Pelhřimovští kriminalisté ukončili náročné prověřování případu rozsáhlých podvodů, jehož výsledkem je zahájení trestního stíhání dvaatřicetiletého muže.

 • Chodce srazilo nákladní vozidloChodce srazilo nákladní vozidlo

  Pelhřimovští dopravní policisté byli vysláni ve středu 25. července kolem půl šesté hodiny odpolední cestou operačního důstojníka k dopravní nehodě, která se stala na místní komunikaci ulice Okružní v Humpolci.

 • Kriminalita na PelhřimovskuKriminalita na Pelhřimovsku

  V prvním pololetí letošního roku došlo na Pelhřimovsku k výraznému poklesu kriminality, a to o 73 trestných činů. Celkem zde došlo k 430 trestným činům a z tohoto počtu se policistům podařilo objasnit 221 skutků.

 • Zloděj se vloupal do auta a ukradl rybářského náčiníZloděj se vloupal do auta a ukradl rybářského náčiní

  Pelhřimovští policisté prověřují případ vloupání do osobního automobilu, při kterém pachatel odcizil rybářské náčiní

 • Minigolf otevřenMinigolf otevřen

  Hřiště pro Adventure MInigolf je součástí areálu Beachwell v Pelhřimově.

 • Ukradl 400 litrů nafty ze zaparkovaných vozidelUkradl 400 litrů nafty ze zaparkovaných vozidel

  Humpolečtí policisté pátrají po dosud neznámém pachateli, který odcizil naftu ze zaparkovaných vozidel v katastrálním území obce Jiřice.

Všechna témata